A A A

Zapraszamy na film "Maska" oraz "Zapaśnik"

 

Pierwszą z nich jest film animowany produkcji polskiej z muzyką Krzysztofa Pendereckiego pt: "Maska" (Se-Ma-For ; Łódź).
Jest to ilustrowana sugestywną muzyką Krzysztofa Pendereckiego adaptacja powieści Stanisława Lema o tym samym tytule. Akcja "Maski" toczy się w zaawansowanym technologicznie, ale jednocześnie feudalnym świecie. Piękna Duenna, która została stworzona po to, aby wypełnić pewną misję, będzie musiała dokonać wyboru pomiędzy wywiązaniem się z zadania a miłością.

 

Druga pozycja sobotniego wieczoru to film pt: ZAPAŚNIK" z główną rolą Mickey Rourke'a.

Randy "The Ram" Robinson to legenda wrestlingu 20 lat po szczycie sławy. Dziś jego codzienność to mieszkanie w wynajętej przyczepie, środki przeciwbólowe i chory kręgosłup. Żyje w biedzie, utrzymując się z walk z podobnymi do siebie weteranami wrestlingu, a w weekendy dorabia w magazynie supermarketu.
Po jednej ze szczególnie brutalnych walk nie wytrzymuje zmęczone sterydami serce - Ram przechodzi ciężki zawał i wychodzi ze szpitala z wyrokiem: kolejne wejście na ring może go zabić. To życiowy zakręt, na którym jeszcze da się dokonać wyboru.
Nominowany do Oscara fenomenalny Mickey Rourke w roli życia.

 
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com