A A A

Widokówka z Kępna

Kępiński Ośrodek Kultury i Koło Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie wydały kartkę pocztową z fotografiami Kępna. Widokówka jest nagrodą w konkursie fotograficznym pt. „Portret miasta”. Na karcie pocztowej znalazła się bowiem praca Katarzyny Spychalskiej, laureatki konkursu.
Zarówno konkurs jak i nowe wydawnictwo jest wspólną inicjatywą Kępińskiego Ośrodka Kultury i Koła Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie. Zamierzeniem konkursu była popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, promocja miasta i uchwycenie ważnych zakątków Kępna. W tym zakresie organizatorzy pozostawili uczestnikom konkursu pełną dowolność interpretacji.
Nagrodę główną w konkursie „Portret miasta” zdobyła praca Katarzyny Spychalskiej, która sfotografowała kępiński Ratusz, Wieżę Ciśnień, Dworzec Główny, Dworzec Zachodni i Rynek nocą. Zgodnie z regulaminem praca laureatki ukazała się na karcie pocztowej w nakładzie 1000 szt. Widokówka dostępna jest w siedzibie Kępińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego 3 oraz w kępińskim oddziale Poczty Polskiej. Nowa widokówka promuje miasto również drogą elektroniczną jako e-kartka. Zachęcamy do przesyłania pozdrowień znajomym z załączoną widokówka z Kępna.
Autor:A.M.
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com