A A A

Wakacje pełne wyzwań

Słoneczna pogoda i koniec zajęć szkolnych to najlepszy czas na podróż, odkrywanie nowych miejsc i wypoczynek. Wszystkich, którzy nie mogą liczyć na wakacyjny wyjazd Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z wakcyjnej oferty. Nie zabraknie projekcji ulubionych bajek, zajęć plastycznych i współnego śpiewania w konkursach karaoke oraz spotkań w gronie pasjonatów filatelistyki i modelarstwa.

 

Już od 5 lipca w kinie „Sokolnia” ruszy kino dla dzieci. W każdy czawartek bez względu na pogodę najmłodsi mogą liczyć na spotkanie ze swoimi ulubionymi bajkowymi bohaterami. W sali kinowej projekcje rozpoczną się od godziny 11.00. Z kolei środy to czas zagwarantowany na wokalne popisy. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w śpiewaniu znanych i lubianych piosenek Ośrodek Kultury zaprasza na Karaoke do kina „Sokolnia”. Pierwsze wokalne popisy przewidziane są już 11 lipca.

Natomiast we wtorki odbywać się będą zajęcia plastyczne. Będzie można spróbować sił w ciekawaych technikach artystycznych. Organizatorzy przewidują również przygotowanie pleneru malarskiego z nagrodami dla wszystkich uczestników. Ciekawą propozycją dla najmłodszych i ich rodziców będzie również wycieczka rowerowa, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Tym razem amatorzy dwóch kółek udadzą się w kierunku Żurawińca, Łęki Mroczeńskiej, Mroczenia, Lasek i Joanki. W programie między innymi zwiedzanie arboretum, wizyta w stadnienie koni oraz współny piknik z pieczeniem kiełbasek. Wycieczka wyruszy 8 lipca o godzinie 14.00 spod siedziby KOK-u przy ul. Sikorskiego 3. Podczas tego lata będzie można wybrać się na jeszcze jedną rowerową wyprawę, którą zaplanowano na 19 sierpnia.

W czasie tegrocznych wakacji nie zabraknie oferty dla pasjonatów lotnictwa i medelarstwa. W każdy piątek w siedzibie Ośrodka Kultury będą odbywały się zajęcia, zaś na 25 i 26 sierpnia w Klinach zaplanowano piknik modelarski. W czasie imprezy będzie można z bliska przyjrzeć się akcesoriom modelarskim oraz ręcznie konstruowanym i sklejanym modelom. Z pewnościa wiele z nich zostanie zaprezentowanych podczas lotów.

Wtorek po 14.00 to czas dla miłośników znaczków, stempli i pocztówek. Sekcja filatelistyczna w okresie wkakcyjnym będzie kontynuowała swoją działalność. Wszyscy którzy lubią kolekcjonowanie a zagadnienia filatelsityki nie są mu obce może rozwijać swoje pasje.

Organizatorzy wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży liczą na dużą frekwencję. Sprawmy by wakacje nie były tylko czasem wolnym od szkoły ale też niosły za sobą ciekawe wyzwania i mnóstwo atrakcji. Szczegóły dostępne na stronie internetowej Kępińskiego Ośrodka Kultury: www.kok-kepno.org

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com