A A A

w Kępińskim Ośrodku Kultury ruszyły nowe zajęcia

Kępiński Ośrodek Kultury proponuje całkiem nowe i inne niż wszystkie zajęcia na piątkowe wieczory. Pod tajemniczą nazwą Planszostrada kryją się spotkania pasjonatów gier planszowych. Amatorzy szaleństwa zamkniętego w kartonowych pudełkach mają okazję wymieniać się doświadczeniami, znajdować nowych przeciwników i poznawać ludzi dzielących ich zainteresowania.

 

Gry planszowe to nie tylko zabawa, ale i nauka. Pierwsze spotkanie już za nami, odbyło się 9 listopada. Uczestnicy podejmowali gry, które nie należą do kanonu znanego nam na co dzień. Choć spotkania z grami planszowymi adresowane są do młodzieży i dorosłych, to szybko się okazało, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nikomu nie zabrakło przeciwników do gry. Uczestnicy zmierzyli się z takimi pozycjami jak: Ubongo 3D, Kolejka, Talisman Magia i miecz, Railways of the World, Triominos, i wieloma innymi.

 

Zajęcia odbywać się będą co drugi piątek w siedzibie KOK przy ulicy Sikorskiego 3 od godziny 17:00. Na kolejne spotkanie serdecznie zapraszamy już 23 listopada.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com