A A A

Uroczyste zakończenie zajeć

We wtorek, 4 września, w Kępińskim Ośrodku Kultury zakończone zostały zajęcia filatelistyczne prowadzone przez Edwarda Stankowiaka, prezesa Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie. W uroczystym podsumowaniu zajęć 2011/2012 uczestniczyli uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goście: Andrzej Weiss, naczelnik Poczty Polskiej w Kępnie oraz Marian Kucharzak i Tadeusz Hanuszewicz, członkowie Zarządu PZF w Kępnie.

Zakończenie zajęć było jednocześnie podsumowaniem wakacyjnych spotkań z filatelistyką. Uczestnicy otrzymali upominki od prowadzącego zajęcia. Jak mówił E. Stankowiak, filatelistyka wymaga od uczestników zaangażowania a jednocześnie odciąga dzieci i młodzież od komputera, który w ostatnim czasie zdominował zainteresowania młodych ludzi. Tym bardziej uczestnicy zajęć zasługują na wyróżnienie. Na zajęcia systematycznie uczęszczali: Jacek Machowicz, Adam Wieżejowski, Zuzia Stankowiak, Tomek Tomalik, Nadia Rojkiewicz i Wojtek Nasiadek.

Warto dodać, że zajęcia filatelistyczne będą kontynuowane w KOK również w roku szkolnym 2012/2013. Pierwsze zajęcia zaplanowano na wtorek, 25 września, o godzinie 16.00 w siedzibie KOK przy ul. Sikorskiego 3.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com