A A A

Relacja z przedsięwzięcia "Kępiński Talent Wokalny" oraz "Kuźnia Talentów KOK"

22 lipca na kępińskim Rynku odbyło się przedsięwzięcie pn. „Kępiński Talent Wokalny” oraz „Kuźnia Talentów KOK”. Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Kępiński Ośrodek Kultury. Była to kolejna odsłona cyklu „Muzyczne Lato”.


Na scenie w części konkursowej zaprezentowało się przy akompaniamencie Kajetana Borowskiego trzynastu uczestników warsztatów wokalnych, prowadzonych w Kępińskim Ośrodku Kultury przez muzyka pochodzącego z Kępna – Marcina Wawrzynowicza oraz instruktorkę śpiewu w KOK – Renatę Nowicką. Podczas warsztatów uczestnicy nauczyli się prawidłowej techniki śpiewu oraz interpretacji piosenki. Pan Marcin przygotowywał także uczestników warsztatów do występu konkursowego.

Kępińskim Talentem Wokalnym w kategorii młodszej została Amelia Jurczenia, natomiast w starszej Iga Kurzawa. Ponadto nagrodę publiczności otrzymała Oliwia Stempin. Zadecydowało o tym jury, a także głosy oddawane przez zgromadzoną na Rynku widownię.

Na scenie zaprezentował się także Marcin Wawrzynowicz z zespołem Soundpack. Muzycy tworzą kwartet wokalno-instrumentalny. Ponadto gościnnie zaprezentował się Tomasz Wojtan.

Podczas przedsięwzięcia wystąpili także uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych w KOK przez Dariusza Pietrzykowskiego w programie artystycznym pn. Kuźnia Talentów. Zgromadzeni na usłyszeli także samego mistrza – Pana Dariusza z dotąd niesłyszanymi przez Kępnian utworami.

 

  
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com