A A A

Relacja z pikniku "MUZYCZNA WIOSNA" 17-18.06.2016

 

17 i 18 czerwca na terenie KOSiR w Kępnie odbył się piknik pn. „MUZYCZNA WIOSNA”. Organizatorami wydarzenia był Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Kępiński Ośrodek Kultury.

Mimo zawirowań atmosferycznych w piątek zgromadzona publiczność miała możliwość podziwiać występ muzyczno – taneczny w wykonaniu Sara Music and dance show oraz koncert rosyjskiego muzyka – DJ FILATOV, twórca m.in. hitu "Don't be so shy".

Gwiazdą wieczoru był MEZO z zespołem. Raper jest twórcą wielu hitów, a jego muzyka to połączenia rapu, hip-hopu i popu. Koncert zgromadził tłumy i wprowadził wszystkich w fantastyczny nastrój.

Imprezę piątkową zakończyła tanczna Butwa DJ’ów.

W sobotę 18 czerwca program rozpoczęły pokazy taneczne Klubu Tańca „MADAR” pod opieką Pani Marzeny Rogalińskiej, działającego przy SP Nr 1 w Kępnie.

Na scenie zaprezentowali się także uczestnicy zajęć prowadzonych w Kępińskim Ośrodku Kultury – wokaliści ze Studia Piosenki KOK, działającego pod okiem Pani Renaty Nowickiej oraz tancerze ze Studia Tańca „RETRO”, prowadzonego przez Pana Pawła Wielgosza.

Publiczność zabawiał i doprowadzał do łez radości kabaret KOŃ POLSKI.

Na scenie zaprezentował się także ELIO CRUZ oraz zespół COCKTAIL BOYS, wykonujący covery największych przebojów tanecznych w rockowej aranżacji.

W pozytywny, letni klimat wprowadził zgromadzonych zespół REGGAESIDE – finaliści IX edycji programu „Must be the music”.

Największa atrakcją tego wieczoru był koncert zespołu ZAKOPOWER. To folkowe, góralskie granie z nutką popu i rocku. Liderem zespołu jest Sebastian Karpiel – Bułecka, który to swoim śpiewem i charyzmą porwał wszystich do zabawy.

Przedsięwzięcie zakończyła zabawa taneczna.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia.

 

  
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com