A A A

Relacja z pikniku "MAMO, TATO - MAM TALENT"

5 czerwca na kępińskim Rynku odbył się piknik rodzinny pn. „MAMO, TATO – MAM TALENT”. Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Kępiński Ośrodek Kultury.

Przedsięwzięcie rozpoczęło się programem artystycznym „Bajkolandia”.

Na scenie zaprezentowali się podopieczni z Kępińskiego Ośrodka Kultury – wokaliści ze Studia Piosenki pod kierunkiem pani Renaty Nowickiej, a także uczestnicy Studia Tańca Retro pod opieką pana Pawła Wielgosza.

Zgromadoną publiczność zachwyciły prezentacje artystyczne uczestników pikniku „Mamo, tato – mam talent” – przedszkolaków z Przedszkola Sióstr Boromeuszek oraz z Przedszkoli Samorządowych Nr 2, 4 i 5 w Kępnie, dzieci ze Szkół Podstawowych Nr 1 i 3 w Kępnie oraz młodzieży z Gimnazjum Nr 1 w Kępnie.

Na kępińskim Rynku zaprezentowała się także Ciotka Karolcia z programem artystycznym „A-psik na zdrowie”. Ponadto w trakcie trwania pikniku najmłodsi mieli możliwość wizyty w Ogrodzie Zabaw, w którym można było wymalować buzię, otrzymać balonika z modeliny, wziąć udział w konkursie plastycznym, uczestniczyć w pokazie mega baniek mydlanych oraz wielu konkursach i zabawach z nagrodami.

Piknik zakończył spektakl teatralny pn. „Legenda o Złotej Kaczce” w wykonaniu aktorów Teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

Cieszymy się, że pogoda dopisała, a uśmiechy nie znikały z twarzy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

 

 
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com