A A A

Relacja z koncertu pn. „…Kobietom”

 

4 marca w sali Kępińskiego Ośrodka Kultury odbył się kocert pn. „…Kobietom”.
Koncert zorganizowany został w celu obchodów Dnia Kobiet.Podczas koncertu wystąpił zespół Queento Band – działający przy Kępińskim Ośrodku Kultury.
Gwiazdą wieczoru był Mariusz Totoszko – były wokalista zespołu Volver, publiczności znany również z show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
Dyrektor KOK Anna Niesobska powitała wszystkich zgromadzonych gości, nie tylko panie, ale również panów: "Mam nadzieję, że dzisiejszy koncert będzie miłą niespodzianką przygotowaną szczególnie dla wszystkich pań z okazji zbliżającego się ich święta, niemniej jednak wszystkich panów, którzy dziś są z nami również serdecznie witam”.
Queento Band pod dyrekcja Sławomira Kłodnickiego wykonał covery znanych i lubianych utworów z gatunku muzyki rozrywkowej.
Mariusz Totoszko zaprezentował publiczności utwory z reperturu: Franka Sinatry i Michaela Buble, Edith Piaf oraz kilka polskich piosenek.
Mariusz Totoszko swój występ rozpoczął od słów „Jesteśmy tu po to, żeby posłuchać muzyki, przynajmniej mam nadzieję, że to robię najlepiej jak potrafię. Dzisiaj tak wyszło, że sam jestem sobie niezależny, sam gram, włączam muzykę, śpiewam. Jak to powiedział kiedyś słynny Jan Ptaszyn Wróblewski muzyk artysta to jest na prawdę zawodowy kierowca, z programem artystycznym. I ja właśnie tak to robię i wykonuję”.
Tak też się stało - wieczór był bardzo udany, pełen wdzięku i radości.

Autor:A.M.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com