A A A

Piosenki dla Mamy...

„Mamie dziękuję - Piosenki dla Mamy”, to tytuł nowej płyty wydanej przez Kępiński Ośrodek Kultury. Na krążku znalazły się utwory zaśpiewane przez młodzież ze Studia Piosenki i Warsztatów Wokalnych Ośrodka Kultury. Młode talenty kształcą swój wokalny warsztat pod okiem instruktorów Ośrodka Kultury: Justyny Zinkowskiej i Renaty Nowickiej.
Płytę dedykowaną wszystkim mamom otwiera melodyjny utwór „Dla mamy” w wykonaniu Zuzanny Bonczol. Kolejne to doskonale znane piosenki: „List do matki” w wykonaniu Mileny Bielińskiej, „Kołysanka dla mamy” zaśpiewana przez Laurę Terelak. Pogodną i energiczną piosenkę „Pełny luz kochana Mamo” śpiewa Iga Tuz, zaś przebojowy utwór „Dłoń” - Agata Gąciarska. Na krążku znalazły się również „Życzenia z całego serca” Karoliny Szymanek i „Nie ma jak u mamy” Aleksandry Rubiszewskiej. Na płycie nie zabrakło piosenki „Serce matki” śpiewanej przez Zespół Studia Piosenki w składzie: Daria Bielińska, Milena Bielińska, Agata Chrupała, Joanna Chrupała, Agata Gąciarska, Martyna Rak, Aleksandra Rubiszewska, Adrianna Sibera oraz Karolina Szymanek i Igor Zawodny.
Wszystkie te wyjątkowe utwory trafią do mam nie tylko na płytach ale również zabrzmią podczas sobotniego festynu parafialnego organizowanego z okazji Dnia Matki.
Piosenki dla mamy zagoszczą również na falach radia SUD. Wszystkim mamom życzymy dużo radości, pogody ducha i wielu wzruszeń w czasie słuchania piosenek wydanych z okazji ich święta.

Autor:A.M.
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com