A A A

Piknik z okazji Dnia Dziecka

 

31 maja 2015r. na kępińskim Rynku odbył się Piknik z okazji Dnia Dziecka „Mamo, tato – mam talent!”. Towarzyszyła nam fantastyczna pogoda i dobry humor wszystkich zgromadzonych.

Przedsięwzięcie rozpoczęli uczestnicy Studia Piosenki działającego przy Kępińskim Ośrodku Kultury, prowadzonego przez Renatę Nowicką. Wykonali oni kilka utworów wprawiając wszystkich w znakomity nastrój. Występy wokalne przeplatane były pokazem tańców w wykonaniu młodzieży ze Studia Tańca RETRO, działającego przy KOK pod okiem instruktora Pawła Wielgosza.

Miłą atrakcją dla wszystkich był występ dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 5 w Kępnie. Maluszki rozbawiły wszystkich do łez.

W trakcie Pikniku zgromadzeni mieli możliwość uczestniczyć w programie artystycznym „Piraci’. Dzieci zostały pasowane na piratów, brały udział w konkursach i zabawach na wyspie pirackiej oraz warsztatach baniek mydlanych. Najmłodsi mogli skorzystać z możliwości malowania twarzy, a także podziwiać zwierzątka wykonane z balonów w trakcie Pikniku.

Uczestnicy z radością aktywnie uczestniczyli w spektaklu teatralnym „Wesołe podróże zaczarowaną lokomotywą”.

Dzieci ponadto wzięły udział w konkursie plastycznym prowadzonym przez Annę Juszczak - instruktorkę zajęć plastycznych w KOK. Wszystkie prace zostały nagrodzone i będą wywieszone w budynku KOK.

 

Autor:A.M.

  
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com