A A A

MUZYCZNA WIOSNA 2018 - Podziękowanie

PODZIĘKOWANIE ZA PIKNIK “MUZYCZNA WIOSNA”
16-17.06.2018

W imieniu Kępińskiego Ośrodka Kultury serdecznie dziękuję wszystkim wykonawcom oraz osobom, które przyczyniły się do artystycznego świętowania „MUZYCZNEJ WIOSNY” w dniach 16-17 czerwca 2018 roku.
Przy realizacji przedsięwzięcia- imprezy masowej pracował cały sztab ludzi.
Kierujemy uznanie w stronę wokalistów Studia Piosenki Pani Renaty Nowickiej.
Jesteśmy zachwyceni poziomem artystycznym muzyków i wykonawców występujących podczas naszego przedsięwzięcia tj.: Igorowi Zawodnemu, uroczej wokalistce Carmel, Chórowi Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kępnie pod dyrekcją p. Ewy Olek, chórowi QUEENTO Band pod dyrekcją p. Sławomira Kłodnickiego, Zespołowi Trębaczy Myśliwskich z Bralina pod kierownictwem Pana Pawła Kaczmarka, Kabaretowi Pod Wyrwigroszem.
Świat poetyckiego „mocnego uderzenia” odkrył przed nami Janusz YANINA Iwański wraz z zespołem 4 GRAMY w programie „Wielkie Podzielenie”.
Wielu artystycznych wrażeń dostarczyły nam koncerty zespołów: Jarecki Live Band, GRAMY, M-4, happysad oraz PECTUS.
Za pomoc organizacyjną i logistyczną dziękujemy Panu Piotrowi Psikusowi Burmistrzowi Miasta i Gminy Kępno pracownikom Urzędu Miejskiego a w szczególności Pani Anecie Szydlik. Słowa uznania należą się również Gminie Kępno za współfinansowanie naszej inicjatywy.
Podziękowania kierujemy w stronę kierownictwa oraz pracowników Zakładu Usług Komunalnych CAROLING.
Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie, Straży Miejskiej, firmie ochroniarskiej LEDAR oraz druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Domanina, Kierzna, Rzetni, Szklarki Mielęckiej i Świby za pomoc organizacyjną i bezpieczny przebieg naszego wydarzenia.
Ważnej i niezbędnej pomocy medycznej udzielili nam: ratownik medyczny z firmy MIMED –Miron Leśniarek oraz TRANSMED – Jacek Dyba Zespół Ratownictwa Medycznego - dziękujemy.
Podziękowania składamy również Panu Krzysztofowi Cieplińskiemu, który profesjonalnie czuwał nad instalacją elektryczną.
Ważnej pomocy technicznej udzieliła nam firma WNT Wynajem Namiotów Pana Marcina Hodyjasa.
Składam podziękowanie lokalnym gazetom za rozpropagowanie naszego artystycznego wydarzenia.
W szczególności dziękuję  dziennikarzom, którzy na bieżąco relacjonowali wydarzenie: Redaktor Naczelnej A. Świegot z ITP oraz Joannie Kaczorowskiej z Radia SUD.
Gorąco dziękuję prowadzącym nasze sobotnio-niedzielne przedsięwzięcia: Witoldowi Pelce i Danielowi Tarchale za profesjonalizm, życzliwość i ciepło płynące ze sceny.
Z całego serca dziękujemy  Oli Terelak oraz Roksanie Skąpskiej - udzieliłyście nam  nieocenionej pomocy organizacyjnej. 
Specjalne podziękowanie za nieocenioną pomoc kierujemy  w stronę  Pani Katarzyny Orsztynowicz  Prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej „Jaśmin” w Słupi pod Kępnem.
Dziękujemy również wszystkim innym osobom i podmiotom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji i przeprowadzenia naszego wydarzenia.
Dziękuję  pracownikom i współpracownikom Kępińskiego Ośrodka Kultury za ogrom pracy i zaangażowanie w realizację tego dużego przedsięwzięcia.
Wyrazy szacunku dla wszystkich naszych sponsorów i mecenasów, którzy swoim wkładem finansowym i rzeczowym przyczynili się do realizacji „Muzycznej Wiosny”. Na takie gesty i serdeczność nie ma ceny.


ANNA NIESOBSKA

  
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com