A A A

Muzyczna "Majówka 2015"za nami

3 maja 2015r. na kępińskim Rynku odbył się koncert pn. „Majówka 2015” zorganizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury. Koncert zgromadził tłumy na Rynku, odbył się w towarzystwie fantastycznej pogody i iście wiosennych nastrojów zgromadzonej widowni.
Imprezę rozpoczęli uczestnicy zajęć wokalnych „Studio Piosenki” prowadzonych przez Renatę Nowicką w KOK – Wiktoria Pawlak, Weronika Kozłowska, Olek Ciesielski, Lena Czekała, Wiktoria i Milena Bielińskie. Soliści mieli najtrudniejsze zadanie, ale wywiązali się z niego "śpiewająco".
Kolejnym punktem programu był występ zespołu SoFresh. Muzycy pochodzą z powiatu kępińskiego i po raz kolejny udowodnili, że są dumą naszego terenu. W 2014r. wydali album pn. „Easier to Believe” oraz są zwycięzcami aż 7 festiwali muzycznych w Polsce. Ich muzyka obraca się w klimatach indie, pop/rock, rock. Na scenie 3 maja zachwycili energią, radością oraz własnymi kompozycjami.
Późnym popołudniem na scenie pojawił się duet Bob One i Bas Tajpan. Zespół obraca się w klimatach reggae, hip-hop, dancehall. Porwał do zabawy wszystkich zgromadzonych na Rynku rytmicznym brzmieniem i wokalną integracją z publicznością.
Gwiazdą wieczoru był Rafał Brzozowski z zespołem. Rafał początkowo był znanym sportowcem/zapaśnikiem. Potem jego życie potoczyło się w zupełnie innym kierunku i dziś jest znanym solistą. Koncert całego zespołu dostarczył nam dawkę świetnej muzyki oraz zabawy, która była widoczna na twarzach zarówno zespołu, jak i zgromadzonej publiczności na kępińskim Rynku. Uczestnicy koncertu śpiewali razem z wokalistą znane polskie piosenki i kilkakrotnie bisowali.

Autor:A.M.

  
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com