A A A

MAJÓWKA W RYNKU 2018 PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIE ZA “Majówkę w Rynku”

W imieniu Kępińskiego Ośrodka Kultury serdecznie dziękuję wszystkim wykonawcom oraz osobom, które przyczyniły się do artystycznego świętowania „Majówki w Rynku”, 5 maja 2018 roku.

Przy realizacji przedsięwzięcia - imprezy masowej pracował cały sztab ludzi.

Kieruję uznanie w stronę artystów. Jestem zachwycona poziomem artystycznym muzyków zespołu Dżem, koncertujących podczas naszego przedsięwzięcia. Dziękuję grupie Liverpool za świetne rozgrzanie publiczności, Romanowi Gerczakowi za fantastyczny recital oraz Mirosławowi Deredasowi za niezwykłe show w duchu Elvisa!

Za pomoc organizacyjną i logistyczną dziękuję Panu Piotrowi Psikusowi - Burmistrzowi Miasta i Gminy Kępno oraz pracownikom Urzędu Miejskiego.

Słowa uznania należą się również Gminie Kępno za współfinansowanie naszej

inicjatywy.

Podziękowania kieruję w stronę kierownictwa oraz pracowników Zakładu Usług Komunalnych CAROLING.

Dziękuję Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie, Straży Miejskiej, firmie ochroniarskiej LEDAR, Komendantowi Tomaszowi Mądrzejewskiemu oraz druhom Ochotniczej Straży Pożarnej z Olszowy, Domanina i Mechnic za pomoc organizacyjną i bezpieczny przebieg naszego wydarzenia.

Ważnej i niezbędnej pomocy medycznej udzieliły nam firmy MIMED – Miron Leśniarek i TRANSMED – Jacek Duba. Serdecznie dziękuję!

Podziękowania składam również Panu Krzysztofowi Cieplińskiemu, który profesjonalnie czuwał nad instalacją elektryczną.

Ważnej pomocy technicznej udzieliła firma WNT Wynajem Namiotów Pana Marcina Hodyjasa.

Składam podziękowanie lokalnym gazetom za rozpropagowanie naszego artystycznego wydarzenia.

W szczególności dziękuję mediom: Tygodnikowi Kępińskiemu, Twojemu Pulsowi Tygodnia; dziennikarzom, którzy na bieżąco relacjonowali wydarzenie: Redaktor Naczelnej A. Świegot, E. Tomaszkowi z Ilustrowanego Tygodnika Powiatowego oraz Radiu SUD - Joannie Kaczorowskiej i Danielowi Tarchale, który także poprowadził imprezę.

Dziękuję również wszystkim innym osobom i podmiotom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji i przeprowadzenia „Majówki w Rynku”.

Dziękuję pracownikom i współpracownikom Kępińskiego Ośrodka Kultury za ogrom pracy i zaangażowanie w realizację tego dużego przedsięwzięcia.

ANNA NIESOBSKA

Dyrektor Kępińskiego Ośrodka Kultury

 

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com