A A A

LATO TRZECH MUZ

"LATO TRZECH MUZ W KĘPNIE" - FILM DOKUMENTUJĄCY PROJEKT

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego w ramach projektu przez Sabina Kluszczyńskiego.

Dokumentuje on wydarzenia artystyczne, jakie odbyły się w ramach tego przedsięwzięcia.

 

 • MUZYCZNE LATO 2017r. Czerwone Teksasy

  21 lipca na Kępińskim Rynku "Czerwone Teksasy" przeniosły nas do kopalni klimatu - pocztówki ze świata, którego już nie ma. Niezwykłe teksty a także minorowe akordy gitar porwał wszystkie pokolenia do aktywnego uczestnictwa w koncercie. Takie przeboje jak : “Nie zadzieraj nosa”, “Wschód Słońca nad Stadniną koni”, “Jesień”, “Ładne oczy” - publiczność śpiewała razem z nimi, tańczyła i sprawiła, że zespół oddał się jej całkowicie.

   

  Czytaj więcej ...
 • MUZYCZNE LATO 2017r. Dariusz Pietrzykowski

  14 lipca kępiński rynek gościł piosenkę włoską i szlagiery operetkowe, a wszystko to za sprawą Anny Spychalskiej - mezzosopran, Romualda Spychalskiego - tenor oraz Dariusza PIETRZYKOWSKIEGO - tenor.

  Czytaj więcej ...
 • MUZYCZNE LATO 2017r. ROCOWY RYNEK

  25 sierpnia 2017 r. To już był ostatni Muzyczny Piątek z projektu "Lato Trzech Muz" w Kępnie. Koncert zagrały zespoły: The Gentlemen oraz TamPada.

   

  Czytaj więcej ...
 • MUZYCZNE LATO 2017r. SANGO

  18 sierpnia Kępno zadrżało. Koncert zespołu SANGO - Zmiana Wibracji Ziemi to pozytywny przekaz w języku esperanto – języku integrującym cywilizację Ziemian. Muzyka tego zespołu jest paletą barw etnicznych instrumentów całej Ziemi w otoczce nowoczesnych syntezatorów i rytmów sekcji free-jazzowej. Dziękujemy za dużo pozytywnej energii 😀😉

  Czytaj więcej ...
 • MUZYCZNE LATO 2017r. Tadeusz Woźniak

  28 VII 2017 r. Na estradę wszedł Tadeusz Woźniak, z gitarą. Uderzył w struny i rozpoczął się niezwykły koncert. Niespieszny, przerywany dygresjami, anegdotami, opowieściami. Porwał nas do cudownej, magicznej podróży, która oczarowała wszystkich obecnych na koncercie.
  To był bardzo wzruszające i refleksyjne wydarzenie artystyczne.

   

  Czytaj więcej ...
 • MUZYCZNE LATO 2017r. The Sound Pack

  W ramach projektu MUZYCZNE LATO W KĘPNIE w piątek 07.07.2017 r. na Kępińskim Rynku, zaraz po konkursie " Kępiński Talent Wokalny" odbył się koncert kwartetu wokalnego THE SOUND PACK. Moc głosów kwartetu, płynących prosto z serca brzmiały w całym Kępnie

  Czytaj więcej ...
 • NOC POETÓW 2017

  Niesamowite nocne wydarzenie jakim była Noc Poetów w Kępnie na długie lata zostanie w naszej pamięci. Przekazując klucze do bram miasta artystom, Piotr Psikus, Burmistrz Miasta i Gminy Kępno otworzył imprezę.

  Czytaj więcej ...
 • Nagrania płyty Poetów z Kępińskiego Koła Literatów 28-29.09.2017 r.

  U nas szaleństwo!!! 😃 👩‍🎤👨‍🎤 drugi dzień nagrań do płyty Poetów z Kępińskiego Koła Literatów. Promocja płyty odbędzie się 24 listopada 2017 r. w kinie "Sokolnia". Uczestnicy nagrań są w cudownym nastroju 😍 dzięki świetnym osobą prowadzącym te nagrania, wokaliście Dr Marcinowi Wawrzynowiczowi i kompozytorowi muzyki Jackowi Telusowi.

  Czytaj więcej ...
 • OTWARCIE WYSTAWY POPLENEROWEJ "ZMALUJMY COŚ LATEM"

  Zapraszamy do zwiedzania wystawy poplenerowej "Zmalujmy coś latem" zrealizowanej w ramach projektu "Lato Trzech Muz w Kępnie".

  Wystawa czynna codziennie od Pn. do Pt. w godzinach: 10.00-16.00 w budynku Kępińskiego Ośrodka Kultury, ul. Broniewskiego 5.

  Poniżej fotorelacja z wernisażu.

  Czytaj więcej ...
 • Warsztaty filmowe 26/29 czerwca i 18/25 sierpnia 2017r.

  26 i 29 czerwca oraz 18 i 25 sierpnia  2017r. Prowadzący warsztaty to wybitnie uzdolniony w strefie filmu reżyser Sabin Kluszczyński. I etap warsztatów filmowych, na których uczestnicy dowiedzieli się wszystkiego o branży filmowej. W kolejnym etapie współtworzyli film. Żyjemy w czasach, w których każdy posiada przy sobie co najmniej jedno urządzenie umożliwiające filmowanie. Nasi uczestnicy zdobyli wiedzę i umiejętności, które wykorzystają do nagrywania filmów.

  Czytaj więcej ...
 • Warsztaty wokalne 4-7 lipca 2017 r.

  4 LIPCA 2017r. Napierwszym spotkaniu z Panem Marcinem Wawrzynowiczem,  odbyło się przesłuchanie i kwalifikacja uczestników do koncertu konkursowego. Warsztaty prowadzone były 4-7 lipca 2017 r. Zakończeniem warstatów był koncert "Kępiński talent wokalny".

  Konkurs - Kępiński Talent Wokalny.
  Marcin Wawrzynowicz zaledwie w kilka dni podczas warsztatów rewelacyjnie przygotował dzieci i młodzież do konkursu.

  Każdy z uczestników dostał upominek za wspaniały występ. Zwycięzcy dostali dodatkowo bardzo atrakcyjne nagrody.
  Konkurs zwyciężyli :
  - w kategorii "A" (do lat 13) Iga Wojciechowska
  - w kategorii "B" (od lat 14) Paweł Maryniak
  - nagroda publiczności: Sandra Domańska

  BRAWO DLA NASZYCH KĘPIŃSKICH TALENTÓW!!!

   

  Czytaj więcej ...
 • Warsztay plastyczne 21-26 czerwca 2017 r.

  Warsztaty plastyczne prowadzone były przez absolwentów Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu oraz przez Panią prezes z Stowarzyszenia Plastyków Amatorów Powiatu Kępińskiego - Janinę Mielcarek-Gorzendowską.

  Nasi mali artyści przez te parę dni wykonali świetne prace, ich zadowolone miny mówią same za siebie. My również cieszymy się, że warsztaty plastyczne są pełne energii i zadowolenia z każdej strony.

  Wykładowcy : Katarzyna Maniewska oraz Janina Mielcarek-Gorzendowska

  prowadzący : Anna Garczarek i Paweł Hejna

  Czytaj więcej ...
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com