A A A

Konkurs kolęd "Gwiazdo świeć, kolędo leć..."

 

19 grudnia w Kępińskim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek realizowany w ramach projektu „ Gwiazd świeć, kolędo leć …konkurs i koncert bożonarodzeniowy”.

Do konkursu zgłosiło się 24 uczestników . Jury konkursu : Cecylia Płaza, Magdalena Michalczyk, Dariusz Leśniarek postanowiło wyróżnić i przyznać nagrody następującym uczestnikom: Aleksandrowi Ciesielskiemu, Michalinie Frąszczak, Małgorzacie Burzała, Julianowi Rozwadowskiemu, Nikoli Pabiniak, Julii Cierlak, Klaudii Kowalczyk, Wiktorii Pawlak, Laurze Telerak, Igorowi Zawodnemu.

Laureaci odebrali nagrody z rąk Dyrektor Kępińskiego Ośrodka Kultury, która jednocześnie zaprosiła wszystkich na drugą odsłonę projektu - koncert bożonarodzeniowy z udziałem Golec uOrkiestra 10 stycznia w Kościele Św. Marcina w Kępnie.

Projekt „ Gwiazd świeć, kolędo leć …konkurs i koncert bożonarodzeniowy” realizowany przez Kępiński Ośrodek Kultury, finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

 

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com