A A A

KONCERT KOLĘD IRENY SANTOR

Po raz kolejny gościlismy w Kępnie gwiazdę wielkiego formatu, tym razem była to pani Irena Santor-artystka ponadczasowa, niekonwencjonalna Pierwsza Dama Polskiej Piosenki. Kościół p.w. św.Marcina w Kępnie wypełniony po brzegi. W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Anieli Kempy oraz księdza proboszcza Kanonika Krzysztofa Nawrockiego wszystkich zebranych powitał  Naczelnik Wydziału Promocji Zdzisław Zakrzewski.
Podczas prawie 1,5 godz,  koncertu można było wysłuchać, w części pierwszej  zapomnianych już troche kolęd i pastorałek, w części drugej, p. Irena powrociła do piosenek ze swojego repertuaru. Zachwycała wszystkich swoim przepięknym głosem. Publicznosć wspólnie z artystką śpiewała takie przeboje jak min. "Serce" i " Złoty pierścionek". Artystce towarzyszył akompaniator oraz kompozytor p. Czesław Majewski.
Na zakończenie Burmistrz UMiG wręczyła artystce bukiet dziękując za przybycie do Kępna i gratulując wspaniałego głosu. Koncert był wielkim wydarzeniem. Na pewno długo pozostanie w pamięci mieszkańców Kępna.

  
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com