A A A

INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO KOK 2017/2018

Inauguracja Roku Kulturalnego - to wyjątkowe wydarzenie, które  każdego roku otwiera kolejny rok naszej działalności.

Nasz dom kultury to miejsce kultury oddolnej,  gdzie  część wydarzeń dzieje się z inicjatywy mieszkańców, którzy widząc różnorodność działań, zgłaszają się do nas  ze swoimi pomysłami.

Właśnie z takim pomysłem przyszła do naszej instytucji Pani Jadwiga Miesiąc, poeta i malarka od roku zrzeszona w Kępińskim  Kole Literatów. „To wielki zaszczyt, że promocja  kolejnego zbiorku odbyła się  właśnie w skromnych ale gościnnych progach Kępińskiego Ośrodka Kultury”- powiedziała dyr. KOK Anna Niesobska otwierając uroczystość.

Poetka - Pani Jadwiga Miesiąc wraz ze swoimi gośćmi, którzy recytowali jej wiersze i śpiewali piosenki  przenieśli  nas w zaczarowany świat wspomnień i wzruszeń. Była  to promocja  tomiku poezji ,,Miłość jak motyl „, która przebiegła  w rodzinnym i ciepłym klimacie.

Podziękowania i gratulacje  bohaterce wieczoru złożyli : Pan Piotr Psikus-Burmistrz Miasta i Gminy Kępno, Pani Bożena Henczyca – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Pani Krystyna Możdźanowska – członek Zarządu Powiatu Kępińskiego.  

Zwieńczeniem  uroczystości był koncert w wykonaniu znakomitego artysty polskiej sceny muzycznej - Leszka Kopcia, który wzruszał znanymi utworami np. "Już mi w głowie zwróciła".

Przypomniał publiczności również piosenkę śpiewaną przez niezapomnianego artystę Zbigniewa Wodeckiego pt. "Tylko mnie kochaj" oraz utwór Wojciecha Młynarskiego.

Swoimi własnymi kompozycjami, jak choćby "Jacy jesteśmy", piosenką o sobie samym czyli "Blues niepokorny", "Czemu zostawiłaś mnie", "To nasza miłość " oraz "Mam ciszę, którą znam"  artysta  zachwycił zgromadzoną publiczność.

 

 

 

 

 

 

 
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com