A A A

FOTORELACJA Z PIKNIKU "MAMO, TATO - MAM TALENT!"

W dniu 04 czerwca na kępińskim rynku odbył się piknik rodzinny pn. "Mamo, tato - mam talent!". Na scenie zaprezentowały się utalentowane dzieci i młodzież z kępińskich kółek tanecznych i wokalnych. Gościem specjalnym była idolka blogującej młodzieży - Sylwia Lipka. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Poniżej relacja o wydarzeniu z potalu ITP:

4 czerwca 2017 r.  na Rynku w Kępnie odbył się Festyn Rodzinny pn.”Mamo Tato Mam Talent”. Impreza zorganizowana z myślą o najmłodszych była doskonałą okazją do zaprezentowania talentów dzieci i młodzieży.

W niedzielne popołudnie organizatorzy festynu zapewnili sporą dawkę humoru i sporo atrakcji dla dzieci. Przedsięwzięcie rozpoczęło się „czarowaniem”. Czarodziej Apollino i jego wróżka zaprosili z widowni do wspólnego czarowania najmłodszych, jak również dorosłych widzów, którzy mogli ujawnić swoją magiczną moc. Iluzjonista wyciągał z kapelusza różne rzeczy: chusteczki, które zamieniały się w kolorowe bukiety kwiatów, parasole i inne przedmioty. Program artystyczny czarodzieja – Apollino i jego sympatycznej wróżki oczarował publiczność a milusińskich wprowadził w nieznany świat czarów i iluzji.

Następnie na scenie zaprezentowali się podopieczni z Kępińskiego Ośrodka Kultury m.in.młodzi, utalentowani  wokaliści ze Studia Piosenki pod kierunkiem pani Renaty Nowickiej. Dawid Rabiega i Stasiu Napierała -bardzo zdolni wokaliści  ze Studia Piosenki KOK otrzymali  gromkie brawa, podobnie jak inni młodzi wykonawcy.

Serce publiczności skradli młodzi tancerze  z Klubu Tańca Madar. Wraz z  opiekunem artystycznym grupy Panią Marzeną Rogalińską przygotowali i zaprezentowali piękny występ.

Na godzinę 19.00 stawili się fani młodej wokalistki Sylwi Lipki.

Dzieciaki mogły poszaleć na zjeżdżalniach i dmuchawcach, bo pogoda  dopisała. Najważniejsze jest to, że  uśmiechy nie znikały z twarzy  dzieci, jak i towarzyszącym im rodzicom i dziadkom. Czyli festyn należy zaliczyć do udanych. Warto jeszcze dodać, że brawurowo imprezę prowadził Sławomir Janelt. Naprawdę dał czadu. I o to chodzi, by się dobrze bawić!

Autor: Anna Świegot Ilstrowany Tygodnik Powiatowy

 

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com