A A A

Finał "Muzycznej Wiosny" 21.06.2015r.

21 czerwca na terenie KOSiR w Kępnie odbyło się zakończenie cyklu imprez pn. „Muzyczna Wiosna”, dawniej „Dni Kępna”. Impreza mimo zawirowań pogodowych zgromadziła tłumy uczestników.


Imprezę rozpoczęli uczestnicy zajęć wokalnych „Studio Piosenki” prowadzonych przez Renatę Nowicką w Kępińskim Ośrodku Kultury. Wykonali oni kilka utworów wprawiając wszystkich w znakomity nastrój. Mieliśmy także możliwość usłyszeć recital w wykonaniu Oliwii Grzemby.

Występy wokalne przeplatane były pokazem tańców w wykonaniu młodzieży ze Studia Tańca RETRO, działającego przy KOK pod okiem instruktora Pawła Wielgosza oraz Klubu Tańca MADAR działającego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Kępnie, który prowadzi Marzena Rogalińska.

Widzowie uczestniczyli w pokazie ratownictwa medycznego przygotowanego przez Komendę Powiatową Policji w Kępnie, znakowali rowery, a najmłodsi wzięli udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie.

W hali KOSiR honorowi dawcy oddawali krew.

Kolejnym punktem przedsięwzięcia był występ zespołu SING SING wykonującego znane i lubiane przeboje Maryli Rodowicz.

Następnie zespół BEZJAHZGH obracający się w klimatach reggae/ska porwał do zabawy wszystkich zgromadzonych rytmicznym brzmieniem.

Kabaret Marcina Dańca rozbawił publiczność do łez i wprawił w fantastyczny nastrój.

Głównym i najbardziej wyczekiwanym punktem imprezy był bezkonkurencyjnie koncert zespołu PERFECT. Legenda polskiego rocka chwyciła za serce nie tylko starszych widzów, znających Perfect „od podszewki”, ale także tych młodszych, śpiewających na głos z Grzegorzem Markowskim wszystkie piosenki.

„Muzyczną Wiosnę” w dn. 21.06.2015r. zakończyła impreza taneczna.

 

 
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com