A A A

Ferie z Ośrodkiem Kultury

Kępiński Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży szereg propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego. W ofercie znalazły się zarówno propozycje edukacyjne jak i zachęcające do dobrej zabawy.

 

 

Wśród tych ostatnich wymienić warto projekcje filmowe, które niezmiennie przyciągają dużą liczbę widzów. Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury bezpłatnie wyświetlił w kinie „Sokolnia” film „Merida waleczna” oraz „Renifer Niko ratuje święta”. Publiczności nie brakowało również podczas spektaklu pt. „Pamiętniki Blumki – wspomnienie o Januszu Korczaku” w wykonaniu Teatru Kreacji Artystycznej Kępińskiego Ośrodka Kultury . Zespół działa pod kierunkiem Lidii Kubot i jest ubiegłorocznym zdobywcom Grand Prix XXXII kaliskich Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży. Podczas ferii będziemy mogli obejrzeć jeszcze jeden spektakl w wykonaniu Zespołu Kreacji Artystycznej. W piątek, 25 stycznia, będziemy mogli zobaczyć przedstawienie pt. „Dziady” w reżyserii L. Kubot.

Barwnie i tanecznie przebiegał bal karnawałowy prowadzony przez Pawła Wielgosza, instruktora KOK. Swoje umiejętności taneczne prezentowali tu zarówno przedszkolaki jak i dzieci oraz młodzież. Wszyscy bawili się świetnie. Dobre nastroje gwarantowały oryginalne kostiumy karnawałowe, kolorowa scenografia i dobra muzyka. O tym, że śpiewać każdy może, przekonują środowe spotkania karaoke. Do wspólnego śpiewania Ośrodek Kultury zapraszał do kina „Sokolnia”.

Na co dzień najmłodsi uczęszczają na zajęcia tańca towarzyskiego oraz Break Dance. W Ośrodku Kultury nie brakuje zajęć plastycznych i kreatywnych. Można spróbować swoich sił w modelarni i na zajęciach filatelistycznych. Piątkowe popołudnia zarezerwowane są na Planszostradę. Ciekawe i rozwijające gry planszowe zjednują sobie zwolenników nie tylko wśród młodzieży ale również w gronie dorosłych.

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com