A A A

DIETA CUD spektakl teatralny 20 listopada 2012

Spektakl w Kinie Sokolnia, ul. Walki Młodych 5, Kępno.

20 listopada 2012, godz.18:00

Bilety 60zł,

Sprzedaż biletów w Kępińskim Ośrodku Kultury

ul. Sikorskiego3, Kępno

tel.: 62 78 27 128

w godzinach: 9:00-17:00

 

Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show w domu Slim Brothera. Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie.

Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka „na żywo”. Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą „Miss Fitness”.

Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady „im mniej - tym więcej”. Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: „cel uświęca środki.” Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.

Komedia Dieta cud - satyra na telewizyjne czasy, gdzie człowiek - najmniej ważny element wszechobecnego show staje się narzędziem świętej „oglądalności”, produktem wypełniającym czas między blokami reklamowymi. I historia trzech pułapek, w które dały się złapać uczestniczki. I trzech decyzji, dzięki którym możemy liczyć na szczęśliwy finał. Spektakl w obsadzie gwiazdorskiej!!!

 

Występują zamiennie:

Ewa Ziętek

Grażyna Barszczewska

Adrianna Biedrzyńska

Ewa Dałkowska

Ewa Kuklińska

Halina Rowicka

Grażyna Wolszczak

Mimi Kokoski

Alicja Dąbrowska

Kamila Sammler-Kotys

 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com