A A A

archiwum 2013

 • Ferie z Ośrodkiem Kultury - podsumowanie

  Spektakle teatralne, projekcje filmowe oraz szereg zajęć tematycznych znalazło się w tegorocznej ofercie feryjnej Kępińskiego Ośrodka Kultury. W ciągu dwóch wolnych od szkoły tygodni nie brakowało dla dzieci i młodzieży ciekawych propozycji na spędzenie czasu wolnego. W ofercie znalazły się zarówno propozycje edukacyjne jak i zachęcające do dobrej zabawy...

  Czytaj więcej ...
 • Koncert kolęd w kościele

  W niedzielę, 13 stycznia 2013 r., Kępiński Ośrodek Kultury organizuje koncert kolęd w Kościele p.w. Św. Marcina w Kępnie. Gwiazdą tegorocznego koncertu będą Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki. Wspólne kolędowanie rozpocznie się o godzinie 19.00.

  Czytaj więcej ...
 • Widokówka z Kępna

  Kępiński Ośrodek Kultury i Koło Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie wydały kartkę pocztową z fotografiami Kępna. Widokówka jest nagrodą w konkursie fotograficznym pt. „Portret miasta”. Na karcie pocztowej znalazła się bowiem praca Katarzyny Spychalskiej, laureatki konkursu.
  Czytaj więcej ...
 • Ferie z Ośrodkiem Kultury

  Zapraszamy do udziału w tegorocznych feriach z Kępińskim Ośrodkiem Kultury. W ofercie znajdziecie między innymi zajęcia taneczne, plastyczne i kreatywne. Nie zabraknie kinowych projekcji świetnych filmów oraz spektakli w wykonaniu Zespołu Kreacji Artystycznej Kępińskiego Ośrodka Kultury. Oferta dostępna jest dla wszystkich chętnych, po wcześniejszej rezerwacji miejsc pod nr Tel. 62 782 71 28.

  Czytaj więcej ...
 • Spektakl teatralny pt. Pamietnik Blumki - wspomnienie o Januszu Korczaku

  14 stycznia 2013r. o godz. 17.00 w kinie Sokolnia odbędzie się spektakl teatralny w wykonaniu Zespołu Kreacji Artystycznej Kępińskiego Ośrodka Kultury w reżyserii Lidii Kubot. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy !
  Czytaj więcej ...
 • ANDROPAUZA 2 - spektakl teatralny 11.03.2013r.

  "Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego Andropauza – męska rzecz! decydowana odpowiedź "zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!
  Czytaj więcej ...
 • Ferie z Ośrodkiem Kultury

  Kępiński Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży szereg propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego. W ofercie znalazły się zarówno propozycje edukacyjne jak i zachęcające do dobrej zabawy.

  Czytaj więcej ...
 • Dziady- spektakl teatralny

  Spektakl teatralny Dziady w wykonaniu Teatru Kreacji Atystycznej Kepińskiego Ośrodka Kultury. Spektakl jest propozycja na spędzenie wolnego czasu podczas ferii 2013.

  Czytaj więcej ...
 • Podsumowanie roku tanecznego Studio Tańca Retro

  Podsumowanie roku tanecznego 2012

  Studio Tańca RETRO

  Czytaj więcej ...
 • Śpiewające walentynki

  Śpiewająco upływały Walentynki zorganizowane przez Kępiński Ośrodek Kultury w miniony czwartek, 14 lutego, w kępińskim kinie „Sokolnia”. Tego dnia odbył się bowiem Konkurs Piosenki Walentynkowej. Przy wypełnionej niemal do ostatniego miejsca widowni rozbrzmiały najpiękniejsze piosenki o miłości. Zaśpiewały je przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych...
  Czytaj więcej ...
 • Recytowali Tuwima

  Ponad trzydziestu młodych recytatorów stanęło do konkursu recytatorskiego zorganizowanego w miniony wtorek, 12 marca, przez Kępiński Ośrodek Kultury. Tegoroczny konkurs recytatorski poświęcony został twórczości Juliana Tuwima. Rok 2013 ogłoszony został przez Sejm rokiem sławnego poety. Tym samym konkursem recytatorskim Kępiński Ośrodek Kultury zainaugurował obchody roku tuwimowskiego.
  Czytaj więcej ...
 • Statuetki teatralne rozdane

  W miniony poniedziałek, 25 marca, Kępiński Ośrodek Kultury dla wszystkich miłośników sztuki scenicznej, przygotował teatralną ucztę. Na scenie kina „Sokolnia” podczas Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży swoje spektakle wystawiło aż dwanaście zespołów. Całodniowy teatralny maraton pokazał osiągnięcia sceniczne dzieci i młodzieży. Ogółem na deskach kina zaprezentowało się blisko dwustu młodych aktorów.
  Czytaj więcej ...
 • Kolorowe Święto Wiosny

  W czwartek, 21 marca, Kępiński Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr 1 zorganizowały Święto Wiosny. Dzieci i młodzież na kępińskim rynku nie szczędziły wysiłków by wywołać cieplejszą aurę. Być może tym kolorowym i radosnym wydarzeniem sprowadzą sprzyjającą pogodę i wiosna zagości nie tylko w kalendarzu…
  Czytaj więcej ...
 • Rowerowa wyprawa szlakiem Tyszkiewicza

  Niedzielne popołudnie, 5 maja, należało do miłośników dwóch kółek. Ponad stu rowerzystów z Kępna i okolic przemierzyło szlak czerwony, imienia Henryka Tyszkiewicza. W ten sposób Kępiński Ośrodek Kultury zainaugurował sezon rowerowy.
  Czytaj więcej ...
 • Muzykomania połączyła miłośników grania

  Muzyczną ucztę z udziałem lokalnych muzyków przygotował Kępiński Ośrodek Kultury dla wszystkich miłośników dobrego grania. Muzykomania, pod takim hasłem, w piątek, 3 maja, na jednej scenie spotkali się muzycy i zespoły muzyczne grający utwory własne, covery i muzyczne improwizacje.
  Czytaj więcej ...
 • Fotograficzny „Portret miasta”

  W miniony wtorek, 23 kwietnia, w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy, rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pt. „Portret miasta”. Efektem przedsięwzięcia jest wydanie widokówki z fotografiami laureatki Katarzyny Spychalskiej.
  Czytaj więcej ...
 • Widokówka z Kępna

  Kępiński Ośrodek Kultury i Koło Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie wydały kartkę pocztową z fotografiami Kępna. Widokówka jest nagrodą w konkursie fotograficznym pt. „Portret miasta”. Na karcie pocztowej znalazła się bowiem praca Katarzyny Spychalskiej, laureatki konkursu.
  Czytaj więcej ...
 • Dedykowane Mamie

  W niedzielne popołudnie, 26 maja, na hali widowiskowo-sportowej zaprezentowały się zespoły śpiewacze, chóry oraz soliści śpiewacy i instrumentaliści. Muzyczna biesiada przygotowana przez Kępiński Ośrodek Kultury upływała pod hasłem Artystycznych Spotkań Seniorów.
  Czytaj więcej ...
 • Dzień Dziecka

  Niedziela, 2 czerwca, należała do najmłodszych. Tego dnia Kępiński Ośrodek Kultury zorganizował na Rynku Dzień Dziecka. Moc atrakcji i piękna słoneczna pogoda sprawiły, że plac przed ratuszem szybko wypełnił się dziećmi i ich rodzicami. Na plenerową imprezę przybyły bowiem całe rodziny.
  Obejrzyj film z Dnia Dziecka
  http://youtu.be/y4n9E2X6HAA

  Czytaj więcej ...
 • Święto miasta

  W weekend 22-23 czerwca 2013 r. świętowaliśmy Dni Kępna. Nie zawiodła pogoda i mieszkańcy, którzy licznie przybyli na kępiński amfiteatr. Wrażeń i doskonałej rozrywki dostarczyły nam gwiazdy muzyczne, tancerze i artyści kabaretowi. Obok rodzimych talentów wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej: grupa Blue Cafe, Łukasz Zagrobelny z zespołem, kabaret „Nowaki” oraz Jamal.
  Czytaj więcej ...
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com